SENIOR FEMALE AGE GROUP RESULTS
2012 Peach Kids Gainesville(Senior)
Frances Meadows Aquatic Center 07/29/2012 7:00 am Sunny
Directed by: Lee Elrod
Sponsored by: Georgia Multisports
FEMALE SENIOR AGE GROUP: 12 - 12

Place No. Code NAME SWIM Pace T1 BIKE Rate T2 RUN Pace NALTY TIME
1. 6 SHERMAN ELLY 3:28 1:44 0:43 24:45 14.5 0:23 7:13 5:49 36:30
2. 3 PASKINS CHLOE 3:56 1:58 0:27 23:24 15.4 0:22 8:24 6:46 36:31
3. 33 ROBERTS NATATILE 3:53 1:57 1:18 27:06 13.3 0:27 9:42 7:48 42:24
4. 30 FULTON OLIVIA 4:29 2:15 0:56 30:50 11.7 0:22 11:21 9:08 47:56
5. 25 WAGNER TRINITY 4:57 2:29 1:49 31:43 11.4 0:43 9:22 7:32 48:32
6. 20 YAP CAITLYN 4:06 2:03 1:43 31:49 11.3 0:28 10:55 8:47 48:58
FEMALE SENIOR AGE GROUP: 13 - 13

Place No. Code NAME SWIM Pace T1 BIKE Rate T2 RUN Pace NALTY TIME
1. 24 GAYER AMY 3:51 1:56 0:50 23:59 15.0 0:35 8:36 6:55 37:48
2. 27 BRUNING MOLLY 3:46 1:53 1:24 25:47 14.0 0:28 10:29 8:26 41:51
3. 9 MARNEY ERIN 4:14 2:07 2:51 27:21 13.2 0:42 10:03 8:05 45:07
4. 10 MARENDA OLIVIA 4:34 2:17 2:17 32:31 11.1 0:39 10:43 8:37 50:41
5. 11 NAQI GRACE 5:42 2:51 1:45 34:05 10.6 0:36 9:58 8:01 52:05
6. 21 DORAN AMANDA 5:06 2:33 1:32 38:02 9.5 0:24 9:52 7:56 54:54
7. 1 BULLUCK JACLYN 6:57 3:29 1:46 34:59 10.3 0:39 11:08 8:58 55:27
8. 2 WEATHERLY CLAIRE 4:15 2:08 1:39 38:22 9.4 0:22 13:00 10:28 57:37
FEMALE SENIOR AGE GROUP: 14 - 14

Place No. Code NAME SWIM Pace T1 BIKE Rate T2 RUN Pace NALTY TIME
1. 23 POWELL BRITTANY 4:16 2:08 0:41 23:42 15.2 0:23 9:27 7:36 38:28
2. 22 SPIVEY GRACE 4:16 2:08 2:12 29:36 12.2 0:42 10:00 8:03 46:45
3. 12 REYNER AMY 5:17 2:39 1:58 31:51 11.3 0:30 14:23 11:35 53:57
4. 36 JESSUP CAROLINE 5:23 2:42 1:33 38:03 9.5 0:40 9:51 7:56 55:29
FEMALE SENIOR AGE GROUP: 15 - 15

Place No. Code NAME SWIM Pace T1 BIKE Rate T2 RUN Pace NALTY TIME
1. 35 WASHBURN ALEXANDRA 3:38 1:49 0:46 25:08 14.3 0:20 9:36 7:44 39:27
SENIOR MALE AGE GROUP RESULTS
2012 Peach Kids Gainesville(Senior)
Frances Meadows Aquatic Center 07/29/2012 7:00 am Sunny
Directed by: Lee Elrod
Sponsored by: Georgia Multisports
MALE SENIOR AGE GROUP: 12 - 12

Place No. Code NAME SWIM Pace T1 BIKE Rate T2 RUN Pace NALTY TIME
1. 17 REGALADO OSCAR FRANC 3:48 1:54 0:40 21:05 17.1 0:37 7:42 6:12 33:50
2. 18 SMITH BRYCE 3:53 1:57 0:38 22:58 15.7 0:33 7:41 6:11 35:41
3. 31 CROSS ANDY 3:56 1:58 0:57 23:31 15.3 1:22 9:39 7:46 39:24
4. 28 GOODLOE RYAN 4:47 2:24 0:49 27:37 13.0 0:28 8:08 6:33 41:47
5. 16 SULLIVAN HARRISON 5:37 2:49 1:29 32:11 11.2 0:42 10:04 8:06 50:01
6. 15 HANNAN CJ 4:54 2:27 1:20 36:25 9.9 0:22 8:50 7:07 51:49
MALE SENIOR AGE GROUP: 13 - 13

Place No. Code NAME SWIM Pace T1 BIKE Rate T2 RUN Pace NALTY TIME
1. 4 FRENCH ANTHONY 4:46 2:23 0:58 21:41 16.6 0:32 7:06 5:43 35:01
2. 19 KOK MATTHEW 4:41 2:21 0:47 22:09 16.3 0:21 8:14 6:37 36:10
3. 7 STUART MATHEW 3:36 1:48 1:19 26:33 13.6 0:30 8:42 7:00 40:38
4. 29 FULTON ALEX 4:13 2:06 1:21 25:27 14.2 0:35 11:37 9:21 43:10
5. 34 WASHBURN ZACK 5:09 2:35 0:37 31:13 11.5 0:44 10:34 8:30 48:15
MALE SENIOR AGE GROUP: 14 - 14

Place No. Code NAME SWIM Pace T1 BIKE Rate T2 RUN Pace NALTY TIME
1. 14 SKOP NOAH 3:43 1:52 0:35 21:32 16.7 0:33 7:42 6:12 34:04
2. 5 MICHEL EINAR 4:08 2:04 1:11 22:35 15.9 0:23 8:04 6:29 36:19
3. 26 SHAFFER MAXWELL 3:58 1:59 1:15 23:38 15.2 0:29 9:39 7:46 38:55
4. 8 SMITH ROCKFORD 3:58 1:59 1:38 23:58 15.0 0:54 9:58 8:01 40:23
MALE SENIOR AGE GROUP: 15 - 15 ** NONE **